وبینار آنلاین

وبینار آفلاین | جهت ثبت نام کلیک کنید

همکاری با ما

مدرسین محترم با انتخاب این گزینه و تکمیل اطلاعات مربوط به این بخش عملا برنامه ریزی اجرا و برگزاری یک دوره آموزشی آنلاین را در یک زمان مشخص برای یک موضوع معین انجام می دهند. دوره های وبینار آنلاین از پیش ثبت نام می شوند و علاقمندان به حضور در این دوره ثبت نام خود را انجام داده اند و با لینک ارسالی وارد دوره خواهند شد

اساتید و مدرسین گرامی می توانند با تکمیل اطلاعات و ثبت آن آمادگی خود را به ما اعلام می کنند و پس تایید نهایی مشخصات ورود به پنل ارسال خواهد شد که ورود به آن می توانند در زمان مشخص شده تدریس خود را شروع نمایند. مدرسین گرامی توجه داشته باشند که فایل مربوط به آموزش خود را در قالب اکسل یا ابزار گوگل یا پی دی اف قبل از شروع دوره آماده کنند تا مشکلی در زمان ادارئه پیش نیاید.

مدرسین محترم با انتخاب این گزینه و تکمیل اطلاعات مربوط به این بخش عملا برنامه ریزی اجرا و برگزاری یک دوره آموزشی آنلاین را در یک زمان مشخص برای یک موضوع معین انجام می دهند.

دوره های وبینار آنلاین از پیش ثبت نام می شوند و علاقمندان به حضور در این دوره ثبت نام خود را انجام داده اند و با لینک ارسالی وارد دوره خواهند شد

لازمه استمرار این پلتفرم هزینه کردن به روی سرورهای قوی و تیم پشتیبانی حرفه ای است. لذا مبالغ دریافتی از ثبت نام دوره ها در راستای ارتقای کیفیت پشتیبانی صرف خواهد شد. در ابتدای شروع به کار این پلتفرم ۷۰ درصد از مبالغ دریافتی بابت دوره ها سهم اساتید خواهد بود و ۳۰ درصد نیز بابت خدمات بیان شده برای ایران پترواسکیلز می باشد.

۴۸ ساعت پس از برگزاری دوره سهم مدرس به حساب معرفی شده پرداخت خواهد شد

درحین تدریس نباید تبلیغات دوره یا موسسه و یا عنوان خاصی دیده شود

مدرس ۱۵ دقیقه قبل از شروع دوره باید به لینک ارسالی مراجعه نماید و در صورت وجود خطا با تیم پشتیبانی تماس بگیرد.

مدرس ملزم است طبق زمان بندی دوره را شروع نماید و در صورت کنسل شدن حداقل ۴۸ساعت مانده به برگزاری اطلاع رسانی تاخیر یا کنسل شدن دوره را انجام دهد.

وبینارها می توانند رایگان باشند که در اینصورت نه وجهی از شرکت کنندگان دریافت می شود و نه وجهی به مدرس دوره پرداخت خواهد شد.

مسئولیت هرگونه رفع اشکال در تولید و محتوای دوره بر عهده مدرس است.

هر دوره آموزشی برای انتشار به فرم توضیحات نیاز دارد، که باید به شکل کامل و دقیق توسط مدرس تکمیل شود. عدم تکمیل هر یک از بخش‌های فرم باعث بازگشت دوره به مدرس جهت اصلاح خواهد شد. توضیحات مورد نیاز جهت تکمیل فرم، در داخل فرم نمونه به شکل کامل ارائه شده است.

مسئولیت محتوای ارائه شده توسط مدرسین در طول دوره به عهده خودشان خواهد بود و پلتفرم تعهد و مسئولیتی بابت آن ها نخواهد داشت

مشخصات رویداد آنلاین