دانش و یادگیری مرز و محدودیت نمی‌شناسند

با ضبط دوره های آموزشی از مهارت هایی که تخصص دارید و توانایی یاددهی دارید برای خودتان خلق ارزش کنید

یادگیری

توانمندی‌های خود را کشف کنید

کسب درآمد کنید

شما با تدریس دوره در این پلتفرم از علاقمندان به شرکت در این دوره هزینه دریافت کنید و از این راه کسب درآمد پایدار داشته باشید

دانش خود را فراتر از مرزها گسترش دهید

به علاقمندان و کسانی که دنبال یادگیری هستند کمک کنید و با ارائه دانش خود در قالب دوره های آموزشی آن را به اشتراک بگذارید

شبکه ارتباطات خود را گسترش دهید

شما با ایجاد شبکه تعاملی در طول دوره های خود و همچنین پس از پایان آن از طریق امکاناتی که پلتفرم در اختیارتان گذاشته می توانید قدرت چانه زنی خود را بالا ببرید

تدریس در اینوونت

برگزاری رویدادهای آنلاین و آفلاین

اینوونت در راستای سهولت برگزاری دوره های گروهی برای پرسنل شرکت ها و سازمان ها. این دوره ها اختصاصی برنامه ریزی خواهند شد و طبق زمانبندی ها و شرایط شرکت ها نسبت به اجرای آن ها اقدام خواد شد.

۱. برنامه ریزی دوره خود را انجام دهید
شما دانشی در اختیار دارید که خاص است و تجربه ای دارید منحصر بفرد. پس برای شروع کار موضوعی را انتخاب کرده و محتوای دوره خود را در Google Docs ، Microsoft Excel یا پاورپوینت مورد علاقه خود جمع آوری و مرتب کنید تا آماده ارائه باشد.
شما به روش مورد نظر خود آموزش را ارائه خواهید داد و حتی این امکان را هم دارید که دوره هایی به زبان های دیگر ارائه و ارسال نمایید.

• ما در این بخش چه کمکی به شما می توانیم بکنیم؟
ما دنبال بر طرف کردن نیازهای علاقمندان به یادگیری هستیم. بازخوردهای آنها و نیازهایشان را شناسایی می کنیم و به شما اطلاع میدهیم تا برنامه ریزی عناوین و محتوای دوره های خود را بر اساس آن نیازها انجام دهید
۲. دوره را ضبط یا ارائه کنید
دوره هایی که بهصورت آنلاین برگزار خواهندشد اساتید باید آمادگی داشته و در زمان مقرر از طریق لینک های مربوط دوره را باید ارائه دهند ولی برای دوره های آفلاین برای ضبط دوره ها از طریق نرم افزارهای موجود ، مانند Camtasia استفاده کنید تا دوره با کیفیت و استاندار مناسب ضبط شود. قبل از ضبط کامل دوره حتما یک بار به مدت کم ویدئویی را ضبط کنید و خودتان گوش دهید تا ایرادات را برطرف کنید تا خروجی کار بهترین و با کیفیت ترین محصول باشد. برای اینکه ویدئویی با کیفیت ضبط کنید شرایط و ضوابط اعلام شده برای تولید ویدئو که در سایت قرار داده شده را به خوبی مطالعه کنید.

• ما در این بخش چه کمکی به شما می توانیم بکنیم؟
تیم پشتیبانی اینوونت برای کمک به شما در دسترس است و هر زمانی به مشکل برخورد کردید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید
۳. شبکه ارتباطی خود را بسازید
پس از برگزاری دوره و یا خرید دوره توسط کاربران این امکان برای آنها وجود دارد که بازخوردهای خود را در بخش نظرات منتشر کنند و همچنین به کیفیت دوره امتیاز دهند و شما نیز با پاسخ به بازخوردها و سوالات احتمالی کاربران می توانید شبکه ارتباطی بزرگی برای خود ایجاد کنید.
برای ایجاد تعامل راهکارهای زیادی وجود دارد که با پاسخ به نقطه نظرات و مشکلات احتمالی آن ها این ارتباط قوی تر خواهد شد.

• ما در این بخش چه کمکی به شما می توانیم بکنیم؟
تیم فنی و پشتیبانی اینوونت همه ابزارهای لازم جهت ارتباط دو طرفه بین شما و کاربران را فراهم خواهند کرد.در صورت بروز کوچکترین مشکل شما می توانید از طریق ارتباط با تیم پشتیبانی آن را برطرف نمایید.

پشتیبانی تمام وقت در اینونت

تیم پشتیبانی و کارشناسی اینونت در طول هفته و تمام وقت آنلاین هستند تا مشکلات شما را در هر کدام از مراحل تولید تا ارائه دوره های آموزشی برطرف کنند. شما می توانید تمامی سوالات مربوط به تهیه و ضبط دوره، تعیین عنوان دوره، قیمت گذاری و حتی محتوای دوره و مسائل دیگر مرتبط با آن را از تیم ما بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخش را دریافت نمایید.